BON 300 zł do wydania na Allegro

BON 300 zł na Allegro od Citibank

Bon 300 zł do wydania w serwisie Allegro za zamówienie bezpłatnej karty kredytowej Citibank Simplicity. Promocja trwa do końca czerwca 2017 roku.

BON 300 zł – warunki promocji

  1. Zamów bezpłatną kartę kredytową Citibank na tej stronie.
  2. W ciągu dwóch miesięcy, dokonaj płatności „plastikiem” na sumę przynajmniej 500 zł. Zakupy moga być robione zarówno w sklepach stacjonarnych jak i internetowych.
  3. W ciągu 30 dni od podpisana umowy o kartę, zaloguj się przynajmniej jeden raz do systemu transakcyjnego karty.

Z omawianej promocji mogą skorzystać wszyscy, którzy nie posiadali głównej karty kredytowej Citibanku od początku 2015 r. Potrzebne będzie również zaświadczenie o zatrudnieniu lub PIT.

BON 500 zł – warunki promocji

Inną opcją na zgarnięcie bonu na Allegro, tym razem o wartości 500 zł, jest wzięcie limitu kredytowego.

 

Karta Citibank

Okres spłaty karty kredytowej to aż 56 dni. Należy pamiętać o terminowym uregulowaniu zobowiązań, żeby nie płacić niepotrzebnych odsetek. Po spełnieniu warunków, bank poinformuje Cię o przyznaniu nagrody poprzez system bankowości elektronicznej.

Razem z wiadomością otrzymasz BON. Jest ważny do końca 2017 roku i aby z niego skorzystać, należy wpisać jego numer w polu „masz kod rabatowy” – w koszyku zakupowym Allegro. Nagroda jest zwolniona z opodatkowania.

Po skorzystaniu z promocji, możesz zrezygnować z karty. Pamiętajmy o wyłączeniu płatnej usługi Citiphone (przez telefon), która kosztuje 6 zł miesięcznie.

BON 300 zł na Allegro od Citibank